Gumki do teczek

Rate this post

Każdy z nas spotkał się z teczką na dokumenty, ale nikt nie zastanawiał się skąd bierze się gumka, która ją zamyka. Są różne sposoby na zamocowanie takiej gumki.

Firma Mateusz proponuje rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas przy produkcji teczek. Nasze gumki są zakończone specjalnymi zaczepami. Wystarczy tylko przełożyć przez otwór i gotowe. Zaczepy są bardzo mocne i pewnie trzymają zamkniętą teczkę. Dodatkowo mamy folię w kolorze transparentnym co umożliwia produkcję dowolnego koloru. Do okuwania używamy gumki o grubości 1,7 mm. Jest ona najbardziej rozciągliwa wśród wszystkich produkowanych przez nas gumek. Przy doborze długości należy pamiętać o tym żeby nie była zbyt długa. Najlepiej zmierzyć teczkę po obwodzie między otworami, odjąć od tego wymiaru 5 – 6 cm żeby gumka była lekko naprężona. Przy zamówieniu do długości, która wyszła nam z pomiaru dodajemy 2 cm na okucie, które jest w środku teczki. Mamy gotowy wymiar gumek i wtedy podajemy go w zamówieniu.

Firma Mateusz ma bardzo duże doświadczenie w produkcji. Gumki okuwamy już od wielu lat. Posiadamy nowoczesne automaty i nie boimy się dużych zamówień. Zawsze produkujemy na czas i w wysokiej jakości.

kolorowe gumki do teczek, mateusz.com.pl

Gumki z Zaczepami do Teczek

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak łatwo i szybko zamknąć teczkę? Firma Mateusz przedstawia rozwiązanie, które rewolucjonizuje Twoją codzienność!

Oszczędzaj Czas i Energję: Nasze gumki z unikalnymi zaczepami to gwarancja błyskawicznego zamykania. Zapomnij o żmudnym mocowaniu – wystarczy przełożyć i gotowe!

Trwałość, Której Możesz Ufać: Niezawodne zaczepy gwarantują, że Twoje dokumenty są bezpieczne. Z nami teczkę zamkniesz raz, a dobrze.

Kolor, Który Pasuje do Ciebie: Dzięki transparentnej folii, oferujemy gumki w każdym kolorze, idealnie dopasowane do Twojej teczki.

Elastyczność na Miarę: Wybierz gumkę o optymalnej długości – 1,7 mm grubości dla maksymalnej rozciągliwości. Pamiętaj, aby dostosować długość, zapewniając lekkie napięcie i bezpieczeństwo.

Dokładnie Na Wymiar: Z łatwością wybierz idealny rozmiar gumki. Dodajemy 2 cm na okucie, by idealnie pasowała do Twojej teczki.

Doświadczenie, na Które Możesz Liczyć: Z Mateuszem, masz pewność wieloletniego doświadczenia i nowoczesnej technologii. Gotowi na każde zamówienie, zawsze na czas i w najwyższej jakości.

Mateusz – Twoje dokumenty w dobrych rękach. Bezpieczeństwo, szybkość, jakość.

Poznaj naszą ofertę taśm tunelowych – skontaktuj się z nami!