Sznurki do worków / plecaków

Rate this post

Pora letnia to w ostatnich latach czas na zorganizowanie imprezy plenerowej. Firmy, które się tym zajmują często wykorzystują różne przedmioty jako prezenty dla gości. Jednym z takich gadżetów jest materiałowy worek z linką pełniący rolę małego plecaka. To jest również świetny nośnik reklamowy. Firma Mateusz specjalizuje się w produkcji linek do takich worków. Mamy w ofercie mocne linki polipropylenowe oraz poliestrowe i bawełniane w bardzo dużej ilości kolorów. Nasze linki mają grubość około 8-9 milimetrów. Produkujemy jeszcze 10 -11 milimetrów, ale do worków są już za ciężkie. Tutaj skupimy się bardziej na lince polipropylenowej. Jest wprost idealnym produktem do takiego worka. Nie rozciąga się i nie plącze. W prosty sposób można worek zamknąć i potem bez problemu go otworzyć luzując sznurek. Linka jest gładka i nie blokuje się przy przesuwaniu w materiale. Firma Mateusz oferuje cięcie takich linek na gorąco. Najbardziej odpowiednią długością jest odcinek dwumetrowy. Po ucięciu linka nie strzępi się i daje się łatwo zamontować w worku. Oferujemy również w sprzedaży na metry. Mamy możliwość wyprodukowania ok. 400 metrów bieżących w jednym kawałku. W takim wypadku ograniczamy powstawanie odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą naszą ofertą.

wodoodporny worek w kolorze moro do butów lub na zakupy, Sznurki do worków
Pora letnia to doskonały moment na organizację imprez plenerowych, a gadżety dla gości stają się coraz bardziej popularne. Jednym z nich jest materiałowy worek z linką, który pełni rolę małego plecaka i świetnego nośnika reklamowego.

Mocne Linki w Wielu Kolorach

Firma Mateusz specjalizuje się w produkcji linek do takich worków, oferując różnorodność materiałów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno mocne linki polipropylenowe, jak i poliestrowe oraz bawełniane, dostępne w szerokiej gamie kolorów. Nasze linki mają grubość około 8-9 milimetrów, co sprawia, że są idealne do tego typu zastosowań.  

Linka Polipropylenowa – Idealny Wybór

Nasza lina polipropylenowa wyróżnia się nie tylko wytrzymałością, ale również tym, że nie rozciąga się i nie plącze. Łatwo zamyka worek i równie prosto go otwiera, dzięki czemu korzystanie z niego jest komfortowe. Linka jest gładka i nie blokuje się podczas przesuwania się w materiale.

Cięcie na Gorąco i Dostępność na Metry

Firma Mateusz oferuje możliwość cięcia takich linek na gorąco, co gwarantuje, że po ucięciu nie strzępią się. Najbardziej odpowiednią długością jest odcinek dwumetrowy, który łatwo zamontować w worku. Ponadto, oferujemy linki na metry, co pomaga ograniczyć ilość odpadów. W jednym kawałku możemy dostarczyć około 400 metrów bieżących.  

Zapoznaj Się z Naszą Pełną Ofertą

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą firmy Mateusz. Wybierz idealne linki do swoich plenerowych woreczków i podkreśl unikalność swoich produktów.

Poznaj naszą ofertę sznurków – skontaktuj się z nami.