Sznurki odzieżowe

5/5 - (1 vote)

Jesteś producentem odzieży i potrzebujesz sprawdzonego dostawcy sznurków, które wykorzystasz w swoich wyrobach? Jesteś zatem we właściwym miejscu. PPH Mateusz to polski producent sznurków przeznaczonych do odzieży i nie tylko. Nasze sznurki wykorzystasz w bluzach z kapturem, spodniach dresowych, sportowych, dżinsowych oraz wielu innych produktach. Nie ograniczamy się do produkcji wyrobów standardowych. Jesteśmy elastyczni i na indywidualne zamówienie. Dostarczamy sznurki według wzorów proponowanych przez klienta. Rozumiemy, że do jednych wyrobów potrzebne są ciężkie, grube taśmy, a do innych bardzo lekkie i puszyste. Do produkcji w naszej firmie wykorzystujemy włókna z bawełny, poliestru lub polipropylenu. Bogata paleta kolorystyczna oraz różne rodzaje splotów pozwolą urozmaicić Twoje projekty. Nasze sznurki są wytrzymałe i mocne, a najważniejsze nie farbują podczas prania, co jest ich dodatkowym atutem ułatwiającym konserwację ubrań. Dla naszych wyrobów posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty i karty produktu. Od lat zaopatrujemy producentów odzieży w Polsce i za granicą, najlepsze sklepy z pasmanterią oraz klientów indywidualnych.

kolorowe sznurki odzieżowe prosto od producenta

 

Dostawca Sznurków na Wysokim Poziomie

Jesteś producentem odzieży i poszukujesz niezawodnego dostawcy sznurków, które wzbogacą Twoje wyroby? Trafiłeś we właściwe miejsce! PPH Mateusz to polski producent wysokiej jakości sznurków, przeznaczonych nie tylko do odzieży. Nasze produkty znajdą zastosowanie w bluzach z kapturem, spodniach dresowych, sportowych, dżinsowych i wielu innych wyrobach. Nie jesteśmy ograniczeni standardowymi rozwiązaniami – jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje sznurki dostarczone według wzoru, który Ty proponujesz.

Indywidualne Zamówienia, Dostosowane do Twoich Wymagań

Rozumiemy, że nie wszystkie wyroby wymagają tych samych sznurków. Dlatego w naszej produkcji wykorzystujemy różne rodzaje włókien, takie jak bawełna, poliester i polipropylen, dostosowując je do charakterystyki Twoich wyrobów. Nasza bogata paleta kolorystyczna i różne rodzaje splotów pozwolą Ci urozmaicić swoje projekty.

Estetyka, Wytrzymałość, i Niezawodność

Nasze sznurki to nie tylko estetyka, ale także wytrzymałość i niezawodność. Są one mocne i trwałe, a co najważniejsze, nie farbują podczas prania, co ułatwia konserwację ubrań. Nie musisz się martwić o jakość – nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i karty produktu.

Zaufany Dostawca na Rynku

Od lat dostarczamy nasze sznurki producentom odzieży zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasze produkty cieszą się uznaniem w najlepszych sklepach z pasmanterią, a także wśród klientów indywidualnych. Razem z nami udoskonalisz swoje produkty i zyskasz zaufanego partnera. Wybierz jakość i niezawodność – wybierz sznurki od PPH Mateusz!

Poznaj naszą ofertę sznurków odzieżowych – skontaktuj się z nami, aby stworzyć sznurki idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.