Dekoracyjne zakończenia sznurków

Rate this post

W ofercie firmy Mateusz znajdziesz różne rodzaje zakończeń. Standardowo sznurki do odzieży okuwamy folią przezroczystą lub czarną i jest to zwykłe zakończenie sznurowadłowe. Na życzenie klienta możemy również zamontować metalowe zakończenia sznurków i taśm tzw. AGLETY. To rewelacyjna i oryginalna alternatywa dla nudnych, fabrycznych zakończeń w bluzach, spodniach oraz sznurowadłach. Aglety wykonane są z metalu pokrytego specjalną farbą w kolorze z połyskującym wykończeniem. W naszej firmie posiadamy je w kolorze: białym, czarnym, złotym, srebrnym, odcień starego srebra oraz odcień starego złota i czerwony. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość wykonania grawera na tym produkcie. Zazwyczaj aglety są wykonane w blachy mosiężnej. Po grawerze laserowym zostaje napis w kolorze mosiądzu czyli złotym. Dodatkowo mamy możliwość wykonania napisu w formie druku. Dzięki temu możemy przygotować logo w różnych kolorach. Jest to usługa dość kosztowna, ale efekty są bardzo zadowalające. Usługa grawerowania tekstu lub logotypu na agletach to idealne rozwiązanie dla producentów odzieży, którzy pragną aby ich projekt był unikalny i pomaga promować swoją markę. Wystarczy, że wyślą Państwo plik PDF my zajmiemy się już resztą. Zapraszamy do współpracy. Możemy stworzyć naprawdę unikalny projekt.

dekoracyjne zakończenia sznurków

W ofercie firmy Mateusz znajdziesz różne rodzaje zakończeń. Ale to nie koniec! Nasza oferta to znacznie więcej niż standardowe rozwiązania. Chcemy Cię zaskoczyć i sprawić, że Twoja odzież stanie się wyjątkowa!

 

AGLETY – Niezwykłe zakończenia sznurków

Standardowe zakończenia sznurowadłowe? Tak, mamy je, ale to tylko początek. Nasza oferta obejmuje również metalowe zakończenia sznurków i taśmy, znane jako AGLETY. To absolutna rewelacja i oryginalna alternatywa dla sznurówek i zakończeń, które znasz. AGLETY są wykonane z metalu, pokryte specjalną farbą, która nadaje im wyjątkowego połysku.

 

Szeroka paleta kolorów

Wybór kolorów? Oczywiście! Dostępne mamy białe, czarne, złote, srebrne, odcienie starego srebra oraz starego złota i czerwony. To prawdziwa paleta możliwości, która pozwoli Ci dopasować zakończenia do każdej odzieży.

 

Grawerowanie na AGLETACH – Magia personalizacji

A co powiesz na możliwość wykonania grawera na AGLETACH? To prawdziwa magia! Zazwyczaj są one wykonane z mosiądzu, a po grawerze laserowym napis błyszczy się złotym blaskiem. Możemy również wykonać napis w formie druku, pozwalając Ci przygotować logo w różnych kolorach. To usługa nieco kosztowniejsza, ale efekty są naprawdę zachwycające.

 

Idealne rozwiązanie dla producentów odzieży

Jeśli jesteś producentem odzieży i chcesz, aby Twój projekt był niepowtarzalny i promował Twoją markę, to grawerowanie tekstu lub logotypu na AGLETACH to idealne rozwiązanie. Po prostu wyślij nam plik PDF, a my zajmiemy się resztą.

 

 

Zapraszamy do współpracy! Tworzymy unikalne projekty, które przyciągną uwagę i wyróżnią Cię spośród konkurencji. Odkryj nową jakość dekoracyjnych zakończeń sznurków z firmą Mateusz!

Poznaj naszą ofertę agletów – skontaktuj się z nami, aby stworzyć aglety idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.