Sznurowadła syntetyczne

Rate this post

Firma Mateusz jest producentem sznurowadeł syntetycznych. Cieszą się olbrzymia popularnością w wielu dziedzinach produkcji. Występują w każdego rodzaju obuwia, produktach tekstylnych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest przysłowiowy kawałek sznurka. Firma Mateusz w głównej mierze stosuje poliester. Jest wytrzymały, występuje w wielu kolorach i nie farbuje po zamoczeniu. Sznurowadła syntetyczne jakie produkujemy dzielą się na kilka grup:

1. Sznurowadła trekkingowe

2. Sznurowadła do obuwia sportowego.

3. Sznurowadła specjalistyczne.

Sznurowadła trekkingowe jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone do obuwia używanego w terenie, czyli poza miastem, na szlaku górskim lub terenach leśnych. Sznurowadła do takiego obuwia też muszą spełniać normy wytrzymałościowe. Produkujemy je jako sznurowadło okrągłe o średnicy 4 – 5 mm. Najczęściej jest jeden kolor bazowy z dodanymi prążkami. Kolorystyka jest tu obojętna a okuwka może być nawet 2 cm.

Sznurowadło do obuwia sportowego jest zwykle płaskie o szerokości od 5 do 8 mm. Charakteryzuje się ścisłym splotem i umiarkowaną rozciągliwością. Bogata kolorystyka sprawia, że każdy dobierze coś do obuwia. Na życzenie klienta wplatamy złotą lub srebrną nić, mieszamy kolory itp.

Kolejną grupą sznurowadeł jakie produkowane są w firmie Mateusz to tak zwane sznurowadła specjalistyczne. Mowa tutaj o sznurowadłach dla służb mundurowych. Szczególnie obuwie wojskowe stawia duże wymagania dla producentów. Sznurowadła również muszą być wodoodporne, mieć zerową rozciągliwość i dużą odporność na zrywanie. Nasze sznurowadła spełniają wszystkie te wymagania i zaopatrujemy producentów obuwia specjalistycznego w Polsce i wielu innych krajach.