Nowe sploty – nowe możliwości

Rate this post
Sznurki poliestrowe i bawełniane

Inwestycje w Rozwój: Nowoczesny Park Maszynowy

W Firmie Mateusz stale pracujemy nad rozwojem parku maszynowego. Poszukiwaliśmy maszyn do produkcji sznurka, który mógłby być wykonywany z bawełny i poliestru. Założenie było takie, aby jak najbardziej zmniejszyć jego rozciągliwość, ale nie podnosić kosztów produkcji.

Nowa Linia: Sznurki Poliestrowe i Bawełniane Bez Wypełnienia

Udało nam się uruchomić nową linię. W tej chwili możemy produkować sznurki poliestrowe i bawełniane bez wypełnienia o niemalże zerowej rozciągliwości o średnicach od 2 do 5 milimetrów. Sznurki mogą być zakuwane jako uchwyty do toreb, możemy je nawijać na motki lub szpule a także zakładać ozdobne zakończenia sznurków dla firm z branży odzieżowej.

Ekologiczne Nowości: Sznurki z Recyklingu i Bogactwo Kolorystyczne

Wprowadzamy do oferty sznurki o średnicach 6 i 8 milimetrów, korzystając z przędz poliestrowych i bawełnianych z recyklingu. Choć obecnie dostępne są w kilku kolorach, nasza paleta stale się powiększa. Sprawdź nowy produkt w zakładce Oferta, gdzie prezentujemy zdjęcia i karty techniczne

Oczywiście posiadamy już certyfikaty i zachęcamy do zapoznania się z nowym produktem w zakładce oferta. Tam zamieścimy kilka zdjęć i kartę techniczną. Nasi klienci często pytają nas o nowości i to właśnie jest taki produkt. Dotychczas był dostępny tylko jako importowany. Ze względu na nakłady, które trzeba zamawiać niedostępny dla wielu przedsiębiorców. Dzięki firmie Mateusz to się już zmieniło. Wkrótce od ręki będą dostępne wszystkie kolory z naszej palety. Zapraszam do zapoznania się z produktem.


Odkryj różnorodność naszych innowacyjnych sznurków już teraz! Zapraszamy do zakładki Oferta, aby zobaczyć pełen katalog kolorów i specyfikacje techniczne. Dołącz do firmowej rewolucji w produkcji sznurków – zapraszamy!