Nowe możliwości sznurków w firmie Mateusz

Rate this post

Innowacyjna linia produkcyjna – rozwój parku maszynowego

W Firmie Mateusz nieustannie inwestujemy w rozwój naszego parku maszynowego. Ostatnio skoncentrowaliśmy się na poszukiwaniu maszyn do produkcji sznurków z bawełny i poliestru. Naszym celem było stworzenie sznurków o minimalnej rozciągliwości, zachowując przy tym konkurencyjne koszty produkcji. Z dumą informujemy, że udało nam się wprowadzić do działania nową linię produkcyjną, umożliwiającą wytwarzanie sznurków poliestrowych i bawełnianych bez wypełnienia o praktycznie zerowej rozciągliwości i posiadających średnice od 2 do 5 milimetrów.

Zastosowanie sznurków Mateusz – Jak wykorzystać nasze sznurki?

Nasze sznurki znajdują zastosowanie jako uchwyty do toreb, są idealne do nawijania na motki czy szpule, a także mogą pełnić funkcję ozdobnych zakończeń dla firm z branży odzieżowej.

Rozszerzenie oferty i zrównoważony charakter

Planujemy również rozszerzyć ofertę o sznurki o średnicach 6 i 8 milimetrów w przyszłości. Co więcej, z przyjemnością informujemy, że nasze sznurki poliestrowe i bawełniane powstają z recyklingu. Obecnie dostępne są w kilku kolorach, ale nasza paleta stale się poszerza. Odkryj różnorodność naszych produktów w zakładce Oferta, gdzie znajdziesz zdjęcia oraz karty techniczne.

Innowacyjna linia produkcyjna sznurków – certyfikaty jako potwierdzenie wysokiej jakości

W Firmie Mateusz zawsze jesteśmy gotowi na innowacje, dlatego z dumą prezentujemy nasz nowy produkt jakim są sznurki z maszyn igłowych. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, które potwierdzają jakość i zrównoważony charakter naszych wyrobów. Zachęcamy do eksploracji naszych nowości – nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, zawsze dostępna dzięki naszej nowoczesnej produkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym innowacyjnym produktem i do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań. Firma Mateusz tworzy nowe sploty, a Ty możesz być częścią tej fascynującej historii!


Odkryj różnorodność naszych innowacyjnych produktów już teraz!
Zapraszamy do zakładki oferta, gdzie znajdziesz zdjęcia oraz karty techniczne.
Skontaktuj się z nami, jeśli masz dodatkowe pytania.