Uchwyty do toreb

Rate this post
kolorowe uchwyty do toreb prezentowych, hartownia, uchwyty do toreb producent

UCHWYTY DO TOREB PRODUCENT

W ofercie Firmy Mateusz znajdziecie szeroki wybór uchwytów do toreb reklamowych, dostępnych w różnych materiałach. Wykonujemy uchwyty z poliestru, polipropylenu i bawełny, co zapewnia wytrzymałość i estetyczny wygląd naszych produktów. Jako doświadczony producent uchwytów do toreb, dbamy o każdy detal, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.  

METODY MONTAŻU I PERSONALIZACJI

Każdy producent toreb ma swój sposób montażu uchwytów. Wychodząc naprzeciw różnorodnym wymaganiom naszych klientów, oferujemy sznurki w motkach do samodzielnego pocięcia na odcinki oraz zakończone praktycznymi okuwkami plastikowymi. Dzięki temu nasi klienci mogą wybrać metodę montażu, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i preferencjom.

ROZWIĄZANIA W OKUCIACH 

Oferujemy dwa rodzaje zakuć dla uchwytów do toreb. Pierwszy to okuwki o długości 8 mm, które chronią sznurek przed strzępieniem się i ułatwiają montaż. Drugi typ, okuwki typu T-lace, tworzy haczyk na końcu sznurka, co zapobiega wypadaniu uchwytu z torby. To wykończenie jest nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne, nie zajmując dodatkowego miejsca wewnątrz torby.

WYBÓR I DOPASOWANIE UCHWYTÓW DO TOREB

Wybierając uchwyty do toreb, najważniejszym aspektem jest odpowiednia długość sznurka. W przypadku tworzenia supełków, sznurek musi być odpowiednio dłuższy, aby umożliwić łatwy montaż. Dla uchwytów z zakończeniem T-lace, do długości ucha należy doliczyć dodatkowe 2 cm na okucie. Nasze uchwyty są wykonane z trwałego tworzywa, co zapewnia bezpieczeństwo nawet przy cięższych zakupach.

UCHWYTY DO TOREB PRODUCENT – FIRMA MATEUSZ

Jako producent uchwytów do toreb, Firma Mateusz gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Nasze uchwyty są projektowane z myślą o trwałości i funkcjonalności, aby służyły przez długi czas nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wybierając nasze uchwyty, inwestujesz w niezawodność i estetykę Twoich toreb.

Dzięki naszym uchwytom do toreb, Twoje produkty będą nie tylko praktyczne, ale i estetycznie wykonane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!