Nici plecione

Rate this post

Nici Plecione od Firmy Mateusz: Wybór Wysokiej Jakości Sznureczków do Różnorodnych Zastosowań

nici plecione niebieskie na szpuli, producent sznurków odzieżowych, producent sznurków ozdobnych

Firma Mateusz to renomowany producent wysokiej jakości nici plecionych, oferujących niezrównaną gamę produktów dostosowanych do różnych potrzeb. Nasze nici plecione to cienkie sznurki wykonane z poliestru lub mieszanki poliestru z bawełną, charakteryzujące się średnicą od 0,8 do 1,6 milimetra.

Dlaczego Wybierać Nasze Nici Plecione:

  • Różnorodność Grubości: Oferujemy nici o różnych grubościach, pozwalając klientom dostosować produkt do indywidualnych wymagań. Nasza oferta obejmuje sznurki o średnicach od 0,8 mm do 1,6 mm.
  • Bogata Paleta Kolorystyczna: Dostępne kolory nici plecionych zgrywają się z naszą szeroką paletą kolorystyczną, dając klientom możliwość dopasowania produktu do ich estetycznych preferencji.
  • Dostosowanie Gęstości Splotu: Oferujemy elastyczność w wyborze gęstości splotu, co wpływa na sztywność i rozciągliwość nici. Z nami klienci mają kontrolę nad charakterystykami produktu.
  • Precyzyjne Nawijanie: Nasze nici plecione są starannie nawijane na tuleje o długości 16 centymetrów, z opcją wyboru długości od 250 do 400 metrów bieżących, dostosowując się do różnorodnych potrzeb.

Nici Plecione w Różnych Zastosowaniach:

  • Sznureczki do Urządzeń Elektrycznych: Nasze nici plecione znajdują zastosowanie w produkcji sznureczków do różnego rodzaju urządzeń elektrycznych, takich jak włączniki, wentylatory i kratki wentylacyjne.
  • Sznurki Budowlane: Specjalnie dla branży budowlanej oferujemy sznurki budowlane wykonane z wytrzymałego polipropylenu. Dostępne są w kolorach żółtym i czerwonym, a każdy szpulowany na praktycznych szpulach po 50 lub 100 metrów bieżących.
  • Sznurek Notarialny: Wyróżniamy się produkcją sznurka notarialnego z bawełny, dostępnego w białym kolorze z subtelnymi dodatkami czerwieni, zieleni i błękitu.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej oraz śledzenia nas na Instagramie. Firma Mateusz to pewność wysokiej jakości i wszechstronności w dziedzinie nici plecionych.