P.P.H. MATEUSZ

PRODUCENT PASMANTERII

P.P.H. MATEUSZ

PRODUCENT PASMANTERII

P.P.H. MATEUSZ

PRODUCENT PASMANTERII

Sznurki

W naszej ofercie znajdziecie:

Sznurek bawełniany

Produkujemy z najlepszych przędz bawełnianych, różnych rodzajów, o różnej grubości włókien o różnej długości, występuje w wielu kolorach. Wykorzystywany jest także przy produkcji makram. Sznurek bawełniany nawijamy również na duże szpule handlowe. Nasz snurek bawełniany charakteryzuje się najwyższą jakością. Produkujemy na różnych typach maszyn. Sznurek bawełniany znajduje wiele zastosowań w wielu branżach.

Tasiemka syntetyczna i bawełniana

Ma zastosowanie w obuwnictwie, kaletnictwie, rękodziele, a także do produkcji wyrobów medycznych (maseczek ochronnych – troczki, wiązanie). Tasiemka syntetyczna i bawełniana zalecana do wzmacniania górnych części cholewek (dekolty) oraz pasków z uwagi na łatwość układania taśmy i jej wytrzymałość. Tasiemka syntetyczna i bawełniana nawijana jest na szpule tarczowe w ilościach – 250m.b. 400m.b. , 500 m.b. 1000m.b.

Sznurek poliestrowy

Dostępny jest w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej, w różnych szerokościach, średnicach, długościach, konfekcjonowany jest też na szpulach, może być wykonany z rdzeniem bądź bez. Odporny jest na różnego rodzaju zabrudzenia i uszkodzenia, a co z tym idzie jest łatwy w czyszczeniu i praniu. Sznurek poliestrowy jest trwały – nie odbarwia się podczas prania. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, jest elastyczny, rozciągliwy, miękki i znajduje szerokie zastosowanie w branży odzieżowej, tapicerskiej lub aranżacji i dekoracji wnętrz, wykorzystywany jako uchwyty to toreb papierowych.
Sznurek poliestrowy jest produkowany w różnych splotach, oferujemy w średnicach 3mm, 4mm, 5 mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, sprzedajemy na szpulach lub tniemy na gorąco.

Sznurek skręcany

Najwyższej jakości sznurek produkowany jest na nowych , wysokiej klasy maszynach z przędzy bawełnianej, poliestrowej, polipropylenowej, jutowej i innych przędz. Kolory można wybierać z naszych jak i innych palet kolorystycznych. Sznurek skręcany występuje w średnicach od 1.5mm do 6mm. Na życzenie możemy skręcać sznurki podwójnie lub potrójnie, uzyskując gęsty warkoczowy splot. Polecamy sznurek skręcany do produkcji rękodzieła artystycznego (makramy), przy produkcji huśtawek, hamaków, zabawek, w gospodarstwie domowym, w ogrodnictwie , przemyśle meblarskim i wielu innych . Sznurek skręcany konfekcjonowany jest na szpulach – 100mb, 500mb, 1000mb, 2000mb lub dowolnie.

Dane firmy

P.P.H. „MATEUSZ”
ul. Marka Hłaski 1
05-410 Józefów

Kontakt

tel.: +48 22 789 28 96
tel.: +48 22 789 10 78

pph@mateusz.com.pl

Dojazd

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2022 P.P.H. Mateusz
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy P.P.H. Mateusz.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy P.P.H. Mateusz jest zabronione.